Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 17:29
Kingdom Come: Deliverance From The Ashes na zwiastunie. Czesi pozwolą wybudować wioskę
548V

Kingdom Come: Deliverance From The Ashes na zwiastunie. Czesi pozwolą wybudować wioskę

Z samego rana Zax miał okazję wspomnieć o pierwszym dodatku do Kingdom Come: Deliverance, a teraz twórcy postanowili przedstawić przygodę na zwiastunie. Zobaczcie materiał promujący From The Ashes.

Kingdom Come: Deliverance From The Ashes to pierwsze, fabularne rozszerzenie do produkcji Warhorse Studios. Za dodatek – identycznie jak za główną opowieść – odpowiada czeskie studio.

Kingdom Come. Hardkorowy tryb zabawy i rozszerzenie From the Ashes

Warhorse Studios stworzy cztery płatne, fabularne rozszerzenia, a jednocześnie zespół zajmie się przygotowaniem kilku dodatkowych przyjemności dostępnych dla wszystkich graczy za darmo. W przypadku historii zapoznamy się z From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards oraz A Woman's Lot (za darmo dla osób wspierających grę).

Pierwsza dodatkowa przygoda zadebiutuje na rynku już w lipcu, a dzisiaj możemy spojrzeć na pokaz nowości. Autorzy nie tylko zajęli się wykreowaniem historii, a pozwolą nam zająć się odbudową wioski:

„Jako nowy rządca musisz decydować o kolejności stawiania kolejnych budynków i zatrudnianiu nowych osób, a także rozstrzygać spory pomiędzy mieszkańcami. Czekają cię trudne decyzje, ponieważ każdy budynek jest unikatowy, wymaga innych materiałów, pozwala na inne ulepszenia.”

Gracze zmierzą się z wieloma trudnymi zadaniami, ponieważ  stworzenie nowej miejscówki wymaga nie tylko sporej gotówki, ale również surowców. Możemy oczywiście liczyć na zarobek, jednak na początku niezbędna będzie spora inwestycja.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Kingdom Come: Deliverance trailer Warhorse Studios zwiastun