Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.06.2018 08:49
Kingdom Come. Hardkorowy tryb zabawy i rozszerzenie From the Ashes
1927V

Kingdom Come. Hardkorowy tryb zabawy i rozszerzenie From the Ashes

Kingdom Come: Deliverance wzbogaci się niedługo o większe rozszerzenie, zwane From the Ashes. Wiemy już, na jakie nowości możemy liczyć w tym DLC.

Jeszcze przed publikacją DLC From the Ashes studio Warhorse zapewnia nam tryb Hardkorowy w Kingdom Come: Deliverance. Rozpoczynając w nim zabawę gracz zmuszony jest wybrać dwie negatywne cechy postaci na samym starcie. Są to np. Kruche Kości, które zwiększają obrażenia od upadania z wysokości lub Koszmary, które sprawiają, że Henry po każdym przebudzeniu musi działać przez pewien czas z osłabionymi statystykami. W takim trybie nie skorzystamy też z opcji fast travel, ani z pozycjonowania na mapie czy kompasu.

Pierwszy skrótowy opis fabuły w Death Stranding

Gwoździem programu w rozszerzeniu From the Ashes jest możliwość odbudowy zniszczonej wioski. Nie będzie to tanie wyzwanie, bo kolejne budynki są bardzo drogie. W związku z tym tej misji trzeba podejmować się dopiero pod koniec kampanii.

Do budowania większości budynków oprócz pieniędzy potrzebne będą 4 podstawowe surowce. Po zaakceptowaniu restoracji danego budynku zobaczymy jak robotnicy zbierają się wokół niego, przystępują do cięcia drewna, zbijania desek itd. Z odnowionych budynków będzie można czerpać korzyści, np. umieszczając w nim rzemieślników.

Hardkorowy poziomu trudności ma być dostępny w Kingdom Come: Deliverance od dzisiaj (26 czerwca). DLC From the Ashes zostanie opublikowane wkrótce. Czeskie studio nie przedstawiło jeszcze dokładnej daty premiery rozszerzenia.'

 

Tagi: Deep Silver dlc Kingdom Come: Deliverance warhorse