Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 16:33
Battlefield 1 Niespokojne wody za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC
1468V

Battlefield 1 Niespokojne wody za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC

DICE wciąż odlicza do wielkiej premiery Battlefield 5. Twórcy rozdają kolejny dodatek do Battlefield 1, który pozwoli zainteresowanym przetrwać do października. Darmowa zawartość jest dostępna na wszystkich platformach.

19 października odbędzie się premiera Battlefield 5 na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Nowa produkcja wrzuci graczy do czasów II wojny światowej.

Electronic Arts: „Kupując nasz produkt, powinieneś dostać pełną zawartość”. Firma zmienia zasady

Battlefield 1 Niespokojne wody zostało udostępnione graczom w grudniu ubiegłego roku, jednak w tym wypadku deweloperzy postanowili podzielić zawartość na dwie części. Fani w tym wypadku wskoczyli w buty Imperium Brytyjskiego, pobiegali po czterech nowych mapach (Przylądek Helles (Gallipoli), Achi Baba (Gallipoli), Zeebrugge (Morze Północne), Zatoka Helgolandzka (Morze Północne)), ale i tak najważniejszą nowością było udostępnienie trybu „Podbój i najazd” (walka o kluczowe punkty na mapie).

Twórcy przygotowali również świeżutką Operację (Weź udział w brytyjskim lądowaniu na półwyspie Gallipoli w roku 1915. Broń lub atakuj sektory na mapach „Przylądek Helles” oraz „Achi Baba”), kolejnego niszczyciela (sterowiec klasy C), sześć nowych broni, a nawet stworzyli następną, elitarną klasę (Infiltrator).

Teraz cała zawartość jest dostępna za darmo, a pliki pobierzecie za pośrednictwem poniższych odnośników:

Prezentację DLC zobaczycie poniżej.

Źródło: Twitter.com

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts promocja za darmo