Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.06.2018 08:27
Żółwie Ninja znów trafią do kin. Nowy film Michaela Baya
1204V

Żółwie Ninja znów trafią do kin. Nowy film Michaela Baya

Czy potrzebujemy więcej Żółwi Ninja w kinach? Biorąc pod uwagę mizerną jakość ostatnich obrazów z Turtlesami w roli głównej powiedziałbym, że nie. Paramount upiera się jednak przy swoim.

The Hollywood Reporter podaje, że Paramount tworzy już nowy film Teenage Mutant Ninja Turtles. Fabułę do dzieła napisał Andrew Dodge, odpowiedzialny za historię w "Bad Words" ("Szkole Życia") z 2013 roku. Za produkcję nowego filmu odpowiada Michael Bay (znany głównie z kinowych adaptacji Transfomers), któremu pomagają Andrew Form i Brad Fuller.

Żółwie Ninja trafią do Injustice 2

Paramount tworzyło również dwa ostatnie filmy kinowe z Żółwiami Ninja. Niestety te filmy pozostawiały wiele do życzenia. Krytycy nie mieli litości dla rzeczonych obrazów; podobnie jak fani Teenage Mutant Ninja Turtles. Pomimo narzekań Żółwie poradziły sobie nieźle pod względem komercyjnym, co tłumaczy decyzję Paramount o ponownym sięgnięciu do tej licencji.

Na razie oczywiście brakuje jakichkolwiek materiałów a nawet tytułu dla nowego filmu Teenage Mutant Ninja Turtles. Dla przypomnienia poniżej umieszczam zwiastun ostatniego obrazu związanego z Żółwiami Ninja, czyli "Wyjścia z cienia".


Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/new-ninja-turtles-movie-works-1121467

Tagi: paramount teenage mutant ninja turtles turtles