Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2018 20:30
W Assassin's Creed: Odyssey usłyszymy wielu Greków. Ubisoft prezentuje figurki
784V

W Assassin's Creed: Odyssey usłyszymy wielu Greków. Ubisoft prezentuje figurki

Ubisoft chce mieć pewność, że każdy gracz na początku października poczuje klimat Grecji. Firma zatrudniła wielu Greków, którzy mają zaoferować przedsmak kraju położonego w południowo-wschodniej części Europy.

Assassin's Creed: Odyssey trafi na rynek już 5 października. Jest to kontynuacja Assassin's Creed: Origins z 2017 roku, jednak w tym wypadku poznamy historię nowych bohaterów, a jednocześnie trafimy do Grecji.

Assassin's Creed Odyssey. Całe drzewko umiejętności ujawnione w gameplayu

Ubisoft postanowił zaoferować graczom atmosferę Grecji i właśnie z tego powodu w Assassin's Creed: Odyssey usłyszymy wielu Greków. W protagonistów Alexiosa oraz Kassandrę wcielili się kolejno Michael Antonakos i Melissanthi Mahut.

„Możesz mieć świetnych aktorów, którzy dysponują wyjątkowymi akcentami i jest to fantastyczne, ale możesz także znaleźć świetnych greckich aktorów i współpracować z nimi.”

Te słowa wypowiedziała Lydia Andrew z Ubisoftu, która podkreśliła, że umiejscowienie rozgrywki w Grecji pozwoliło deweloperom zanurzyć się w kulturze tego kraju oraz dokładnie poznać Starożytną Grecję.

Na deser możecie spojrzeć na trzy figurki, które na pewno chętnie zgarną kolekcjonerzy. Francuzi przygotowali gadżety prezentujące bohaterów – Alexios będzie dostępny w dwóch wariantach, ponieważ wersja zatytułowana „Medusa” wskoczy do edycji kolekcjonerskich.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/assassins-creed-odyssey-dev-pushed-for-greek-voice-actors

Tagi: assassin's creed odyssey figurki Ubisoft