Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2018 15:29
Forza Horizon 4 z narracyjnymi misjami inspirowanymi Crazy Taxi
1461V

Forza Horizon 4 z narracyjnymi misjami inspirowanymi Crazy Taxi

PlayGround Games ponownie pozytywnie zaskakuje. Forza Horizon 4 otrzyma nie tylko rozbudowane warunki pogodowe, ale studio przygotowało misje fabularne, które pozwolą nam wcielić się w taksówkarza.

PlayGround Games zdecydowało się znacząco rozbudować nadciągający festiwal. Wydarzenie w Wielkiej Brytanii otrzyma zmienne pory roku, pozwoli na tworzenie wielkich serwerów, a jednocześnie gracze otrzymają możliwość kreowania wyścigów, czy też kupowania nieruchomości.

Forza Horizon 4. Miejsce akcji dobrano do pomysłu zmian pór roku

Deweloperzy znaleźli nawet czas na stworzenie kolejnej innowacji. W Forza Horizon 4 zadebiutują „Horizon Stories”, czyli specjalne misje narracyjne, które pozwolą zainteresowanym wcielić się w taksówkarza i wykonywać zadania na terenie Wielkiej Brytanii.

Benjamin Penrose wyjaśnił, że nie możemy oczekiwać wielkiej opowieści, ale są to po prostu „oparte na narracji” wydarzenia, a podczas tworzenia zespół inspirował się między innymi klasycznym Crazy Taxi.

PlayGround Games w kapitalny sposób rozwija markę Forza Horizon, więc nikogo nie powinno dziwić, że Microsoft postanowił dołączyć zespół do swojej rodziny. Możemy mieć przy tym nadzieję, że „Horizon Stories” zostanie na stałe włączone do kolejnej odsłony, a może w kolejnych latach otrzymamy fabularną opowieść?

Źródło: cccchttps://www.videogamer.com/news/forza-horizon-4-introduces-narrative-based-missions-inspired-by-crazy-taxi

Tagi: forza horizon 4 Microsoft playground games xbox one