Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2018 14:44
Dying Light 2 z ogromną mapą. Techland znacząco rozwija grę
1672V

Dying Light 2 z ogromną mapą. Techland znacząco rozwija grę

Techland odkrywa kolejne karty dotyczące Dying Light 2. Najnowsza gra rodzimego studia w istotny sposób rozwinie hit z 2015 roku, bo autorzy wpadli na ciekawy plan dotyczący świata przedstawionego.

Techland przywiózł na E3 zwiastun oraz fragment rozgrywki z Dying Light 2. Twórcy jednocześnie bardzo chętnie opowiadali o grze i dzięki temu poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące rozgrywki.

Dying Light 2 ze zmianami w kooperacji. Nad grą pracują twórcy najlepszych zadań z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Adrian Ciszewski w rozmowie z dziennikarzem DualShockers.com potwierdził wielką mapę. Dying Light 2 otrzyma czterokrotnie większy teren względem połączonych terenów z Dying Light i Dying Light: The Following.

Tak ogromna mapa nie pojawi się w grze bez przyczyny, ponieważ świat zostanie odpowiednio podzielony – w niektórych miejscach będą żyli różne frakcje ludzi, inne będą opanowane przez zombie. Twórcy w ten sposób zaoferują graczom urozmaicone doświadczenie.

Mocne zmiany nadejdą również w przypadku nocy – od wybuchu epidemii z Dying Light minęło już 15 lat, więc ocaleni nauczyli się „żyć obok zombie”. Teraz po zmroku możemy liczyć na więcej walki, ale też otrzymamy możliwość wykonywania specjalnych zadań.

Noc nie będzie zmuszała graczy do ucieczki i szukania schronienia, a po prostu otworzy nam nowe możliwości związane z rozgrywką. Dyrektor kreatywny jest również pewien, że przygotowane zmiany znacząco ubarwiają eksplorację, która nie będzie teraz żmudna.

Techland nie może jeszcze zdradzić wszystkich szczegółów dotyczących różnic w gameplayu, ale teraz noc i dzień zaoferują nowe i zarazem różne aktywności.   

Źródło: https://www.dualshockers.com/dying-light-2-day-night-city-map/

Tagi: Dying Light 2 e3 e3 2018 Techland