Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2018 22:22
Metro Exodus z datą premiery! Gameplay pokazuje zniszczony świat
2271V

Metro Exodus z datą premiery! Gameplay pokazuje zniszczony świat

Gra 4A Games była jedną z największych niespodzianek ubiegłorocznej konferencji Microsoftu na E3. Teraz Ukraińcy powrócili z kolejnym materiałem i najnowszy gameplay wygląda fantastycznie. To jest jedna z najciekawszych produkcji zmierzających na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Metro Exodus jest nam w zasadzie dobrze znane. Twórcy w ostatnich miesiącach chętnie opowiadali o produkcji, która miała zadebiutować na rynku w przeciągu kolejnych kilku miesięcy. Autorzy zdecydowali się opóźnić premierę na początek 2019 roku, ale możemy mieć pewność, że najważniejsze elementy gry już zostały przygotowane.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Dmitrij Głuchowski kilka lat temu wpadł na bardzo ciekawy pomysł. Uznany pisarz postanowił przedstawić graczom kolejną książkę, ale tym razem opowieść miała zostać w pełni połączona z grą, do której również przygotował historię. Twórcy z 4A Games początkowo nie wierzyli, że ten projekt może zostać przygotowany, jednak małymi krokami rozwijali pozycję, którą my dzisiaj możemy podziwiać.

Najnowszy materiał pozwolił spojrzeć na wiele nowych miejscówek. Autorzy chętnie chwalą się różnorodnymi lokacjami oraz przeciwnikami – w trakcie historii często będziemy wykorzystywać wielkie gnaty. Warto zwrócić uwagę na bronie, ponieważ główny bohater otrzyma teraz możliwość rozwijania swoich zabawek.

Metro Exodus zadebiutuje 22 lutego 2019 roku!

Tagi: e3 e3 2018 Metro Exodus microsoft PC playstation 4 Xbox One