Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.06.2018 08:19
Crackdown 3 robi unik przed Red Dead Redemption 2. Oficjalna data premiery
1831V

Crackdown 3 robi unik przed Red Dead Redemption 2. Oficjalna data premiery

Wczoraj pojawiły się kolejne plotki na temat daty premiery Crackdown 3. Microsoft postanowił nie czekać do swojej konferencji prasowej, szykowanej z okazji E3. Firma wyjawiła wreszcie swoje plany...

Rzeczona konferencja rozpocznie się o 22:00 w najbliższą niedzielę, ale fani serii Crackdown nie muszą czekać na to wydarzenie. Microsoft już teraz oficjalnie zapowiedział, że premiera Crackdown 3 została opóźniona. Nowa data premiery Crackdown 3 to... luty 2019 r.

Sony zapowiada grubą konferencję na E3 2018

"Reakcje naszych fanów na charakterystyczny, wybuchowy gameplay z Crackdown 3, były niesamowite. By upewnić się, że dostarczymy wam doznań, których jesteście warci, wydamy grę w lutym 2019. Nie możemy się doczekać, by podzielić się z wami  nowymi materiałami z Crackdown 3 już w najbliższą niedzielę, podczas konferencji Xbox E3 2018".

Możliwe, że Microsoft chce, wykonując taki wybieg, uniknąć konkurencji ze strony Red Dead Redemption 2, nowego Call of Duty i Battlefield. Pierwsze 3 miesiące nowego roku to zwykle czas uspokojenia wydawniczego na rynku gier, więc Crackdown 3 będzie mogło rozwinąć wtedy skrzydła na rynku. Miejmy nadzieję, że gameplay, który ma zostać ujawniony na E3 2018, potwierdzi, że będziemy mieć do czynienia ze wspaniale dopracowaną produkcją.

Tagi: crackdown Crackdown 3 e3 2018 Microsoft Sumo Digital