Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2018 13:33
Sony zwiastun E3 2018Sony zapowiada konferencję na E3. Zwiastun z grubymi hitami!
3653V

Sony zapowiada konferencję na E3. Zwiastun z grubymi hitami!

Japońska korporacja postanowiła podgrzać atmosferę przed swoim wystąpieniem na tegorocznych targach w Los Angeles. Firma opublikowała materiał, który pokazuje produkcje prezentowane na wydarzeniu w Stanach Zjednoczonych.

Wielka konferencja Sony na tegorocznym E3 odbędzie się 12 czerwca o godzinie 3:00 (noc). Japończycy już wcześniej potwierdzili, że podczas show otrzymamy szczegółowy wgląd w cztery tytuły: Death Stranding, Ghost Of Tsushima, Spider-Man oraz The Last of Us Part 2.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

To właśnie te produkcje są gwiazdami najnowszego zwiastuna, który podgrzewa atmosferę przed zbliżającymi się targami w Los Angeles. W zasadzie wszystkie studia odpowiedzialne za te gry – Kojima Productions, Sucker Punch Productions, Insomniac Games oraz Naughty Dog – systematycznie przypominają swoim fanom o imprezie Sony.

Gracze mogą liczyć na zakręcony zwiastun od Hideo Kojimy – Japończyk potwierdził przygotowanie nowego materiału – a Neil Druckmann już wcześniej wspominał o prezentacji pierwszej rozgrywki z kontynuacji The Last of Us. Deweloperzy odpowiedzialni za Człowieka-Pająka również powinni przedstawić czysty gameplay, a ekipa znana z serii Sly oraz inFamous pokaże przynajmniej trailer i ujawni konkrety dotyczące swojej nowej marki.

To oczywiście nie wszystkie smakołyki przygotowane przez Japończyków, ale możemy się spodziewać, że w głównej mierze to właśnie na tych tytułach skupią się przedstawiciele Sony. Według plotek na show możemy zobaczyć jeszcze między innymi: Devil May Cry 5, Shadows Die Twice, czy też Resident Evil 2 Remake.

Tagi: e3 e3 2018 playstation 4 Sony