Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2018 17:05
Tetris Effect zapowiedziany. Gra zmierza na PlayStation 4 i PlayStation VR
1454V

Tetris Effect zapowiedziany. Gra zmierza na PlayStation 4 i PlayStation VR

Sony zdecydowało się na ciekawy manewr. Japończycy jeszcze przed E3 chcą pokazać światu kilka tytułów i jedna z produkcji właśnie została zaprezentowana.

PlayStation odlicza do E3 2018 i w tej sytuacji w środę (dzisiaj), czwartek, piątek, w sobotę, a nawet w niedzielę zostaną przedstawione nowe produkcje zmierzające na PlayStation 4 i PlayStation VR. Jest to ciekawy zabieg, który pokazuje, że Japończycy podczas E3 chcą się skupić wyłącznie na największym mięsku.

Sony przed E3 ujawni 3 nowe gry na PS4 i PSVR. Znamy daty prezentacji

Za produkcję odpowiada Tetsuya Mizuguchi, czyli Japończyk, który miał okazję stworzyć Rez na PlayStation 2 i Dreamcasta, a później stworzył takie tytuły jak Lumines, Meteos, czy też Child of Eden. Aktualnie możemy jedynie spojrzeć na dość enigmatyczny zwiastun. Gra pewnie zostanie szerzej przedstawiona podczas zbliżającego się E3.

Tetris Effect zadebiutuje jesienią na PlayStation 4 i jednocześnie pozycja wykorzysta możliwości wirtualnej rzeczywistości. Posiadacze PlayStation 4 Pro zagrają w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a wkładając na głowę gogle PlayStation VR będziecie mogli doświadczyć „oszałamiającego” efektu 3D.

Do galerii dorzuciłem kilka screenów, które pozwalają przygotować się na tetris z motywami? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: e3 e3 2018 playstation 4 Sony