Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 06.06.2018 11:04
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z nową zawartością na XOne? [Aktualizacja]
2818V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z nową zawartością na XOne? [Aktualizacja]

Już pod koniec tego miesiąca, czyli 29 czerwca, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi do posiadaczy konsol Microsoftu, Nintendo oraz komputerów osobistych. Okazuje się jednak, że wydanie na XOne przyniesie graczom najprawdopodobniej niespodziankę w postaci dodatkowego poziomu.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to wielki hit, którym od roku cieszą się posiadacze PlayStation 4. Fani oryginału pokochali ten remake, a zresztą już niedługo trochę tych miłośników przybędzie, bo Jamraj wyląduje również i na innych platformach.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - nasza recenzja

Jeśli wierzyć informacjom, które pojawiły się na stronach dwóch sklepów prowadzących sprzedaż internetową w Brazylii, to wersja Crasha na Xbox One będzie zawierała dwa dodatkowe poziomy DLC - znany z PS 4 "Stormy Ascent" oraz zupełnie nowy, noszący nazwę "Future Tense". Czym jest i czy będzie dostępny również na innych platformach? Tego na razie nie wiadomo. Ale jeśli informacje (zresztą już usunięte) zamieszczone przez wymienione sklepy są prawdziwe, to być może na E3 poznamy więcej szczegółów na temat "Future Tense".

Póki co, poniżej trailer DLC "Stormy Ascent", który na PS4 możemy dokupić do gry za kwotę (12,50 zł):

[Aktualizacja]

Jedno z naszych źródeł poinformowało nas, że wspomniany pakiet będzie również dostępny na PlayStation 4 w tym samym dniu.

Tagi: Activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy dlc Vicarious Visions