Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2018 01:05
Fallout 76 zapowiedziany! Mamy pierwszy zwiastun
10741V

Fallout 76 zapowiedziany! Mamy pierwszy zwiastun

Bethesda odpaliła wielką bombę tuż przed E3. Firma zapowiedziała nową grę ze swojej wielkiej serii. Poznajcie Fallout 76, który już wkrótce zostanie szeroko zaprezentowany.

Wczoraj miałem okazję wspomnieć o tajemniczych wiadomościach od Bethesdy, a dzisiaj możemy podziwiać Fallout 76. To zupełnie nowa produkcja przygotowana przez Bethesda Gamee Studios. Pełna prezentacja gry odbędzie się 11 czerwca o 3:30 czasu polskiego.  

Nowy Fallout na E3? Bethesda rozpoczęła transmisję

Zaskoczeni? Produkcja jest przygotowywana przez główny zespół Bethesdy, który wcześniej miał okazję stworzyć The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4. Tytuł został zapowiedziany bardzo ciekawymi słowami:

„Gdy walki ustały i opadł radioaktywny kurz...”

Teraz pozostaje nam czekać na targi w Los Angeles, na których zobaczymy między innymi RAGE 2 – Bethesda zdecydowała się wystrzelić dwie duże bomby przed E3, ale możemy mieć pewność, że korporacja trzyma w sekrecie kilka dodatkowych niespodzianek.  

Warto zwrócić uwagę, że Vault 76 to jeden ze schronów, w którym miało znajdować się 500 osób. Miejsce miało zostać otwarte 20 lat po wojnie jądrowej. Już wcześniej pojawiły się plotki, według których w Vault 76 znajdzie się główny bohater nowej gry Bethesdy - Fallout 76.

Nie jest to wciąż potwierdzona wiadomość, ale Jason Schreier z Kotaku wspomina, że w tym wypadku możemy oczekiwać sieciowej produkcji.

Fallout 76 zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Akcja została umiejscowiona 201 lat przed wydarzeniami z Fallout 3. Polygon również potwierdza "sieciową grę". Zdaniem przecieków mamy NIE oczekiwać tradycyjnej rozgrywki single-player.

[Aktualizacja #1]

Vault 76 był tworzony w latach 2065-2069. Mieszkańcy mieli znajdować się w nim przez 240 miesięcy – informacja o tym miejscu pojawia się w Fallout 3 (dodatek Mothership Zeta) oraz w Fallout 4.

Na zwiastunie pojawia się data - 21 października... Gra może zadebiutować jeszcze w tym roku?

Tagi: bethesda Fallout 76 zapowiedź