Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.06.2018 07:25
Obsidian gasi marzenia o Fallout: New Vegas 2
2096V

Obsidian gasi marzenia o Fallout: New Vegas 2

Były piękne marzenia, a teraz pora na powrót do skrzeczącej rzeczywistości. Wszystko w kontekście nowej gry związanej z marką Fallout.

Biorąc w nawias bugi, trzeba powiedzieć, że Fallout: New Vegas wyszło Obsidian fantastycznie. To jedna z najlepszych gier RPG w historii. Dlatego nie można się dziwić fanom Fallout, którzy po wczorajszych wieściach od Bethesdy  trzymali kciuki, że dojdzie niedługo do ujawnienia Fallout: New Vegas 2.

Bethesda zaprasza na transmisję związaną z marką Fallout

Wiemy już, że tak się nie stanie - przynajmniej na razie. Deweloperzy z Obsidian wrzucili na swój Twitter krótką wiadomość: "To nie my". Skoro Obsidian nie ma nic wspólnego z nowym projektem Bethesdy, to czy chodzi o Fallout 5? Tutaj trzeba zachować sceptycyzm. Firma z Maryland miała za mało czasu na przygotowanie takiego projektu a poza tym wiemy, że pracuje aktualnie nad nowym The Elder Scrolls.

Stawiałbym zatem na nową grę smartfonową. Bethesda zapowiadała już wcześniej, że zamierza tworzyć więcej tytułów mobilnych a Fallout Shelter zgarnął tak dobre oceny i opinie (zasłużenie), że amerykańska firma chciałaby pewnie dalej rozwijać temat. Wszystko powinno wyjaśnić się w trakcie konferencji Bethesdy na E3 2018. Wydarzenie rozpocznie się w Los Angeles 11 czerwca o 3:30 rano (czasu polskiego).
 

Tagi: Bethesda fallout 5 Fallout: New Vegas rpg the elder scrolls