Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2018 19:31
Beat Cop zmierza na konsole. Gra okazała się sporym sukcesem
713V

Beat Cop zmierza na konsole. Gra okazała się sporym sukcesem

Jedna z większych, ubiegłorocznych, a zarazem polskich ciekawostek zmierza na konsole. Beat Cop od rodzimego Pixel Crow aktualnie trafiło wyłącznie na komputery osobiste, ale wkrótce ma odbyć się premiera produkcji na kolejnych urządzeniach.

Beat Cop to jedna z produkcji, która wciąż znajduje się na szczycie mojej listy „musisz w to zagrać”. Tytuł aktualnie zadebiutował wyłącznie na komputerach osobistych, jednak wiele na to wskazuje, że już wkrótce nie będę miał wymówki i sięgnę po wersję na konsole.

Beat Cop - recenzja gry

„Beat Cop to jedna z najlepszych gier niezależnych tego roku. Idealnie spełnia postawione sobie zadanie i nie boi się wiernie odtworzyć klimatu policyjnego kina lat 80-tych. Pozycja obowiązkowa!”

Powyższymi słowami recenzję gry podsumował Igor, który w swoim czasie w wielu superlatywach wypowiadał się o produkcji. Na szczęście Pixel Crow wsłuchało się w opinie fanów i prawdopodobnie jeszcze w tym roku Beat Cop ma trafić na PlayStation 4, Xboksa One, a nawet na Nintendo Switcha.

Pozytywną wieścią podzielił się dziennikarz Graczpospolita.pl, który otrzymał wiadomość od kilku niezawodnych źródeł. Nad portem prawdopodobnie pracuje warszawskie Crunching Koalas, a wydawcą ponownie będzie 11 bit studios.

Na oficjalną wiadomość musimy jeszcze zaczekać, ale warto podkreślić, że w zaledwie trzy miesiące zwróciły się koszty produkcji Beat Cop, a gra zaczęła zarabiać na siebie po pierwszym kwartale od premiery.

Źródło: https://graczpospolita.pl/beat-cop-zwrocil-sie-w-pol-roku-gra-trafi-na-konsole/

Tagi: 11 Bit Studios beat cop pixel crow