Bloodborne i Demon's Souls w Dark Souls Remastered. Odnaleziono prototypy lokacji

News
1443V
Bloodborne i Demon's Souls w Dark Souls Remastered. Odnaleziono prototypy lokacji
Wojciech Gruszczyk | 28.05.2018, 16:15

Sympatycy grzebania w kodach gier nie mogą narzekać na znaleziska odnalezione w Dark Souls Remastered. Oczekiwana produkcja From Software skrywa w sobie materiały z poprzednich tytułów Japończyków.

Bloodborne i Demon's Souls to dwie produkcje, które są aktualnie dostępne wyłącznie na konsolach Sony. Posiadacze PlayStation 4 mogli zapoznać się z tym pierwszym tytułem, a sympatycy PlayStation 3 z drugim.

Dark Souls Remastered – recenzja gry. Powrót na stare śmie(r)ci

To właśnie z tego powodu znalezienie plików z obu produkcji w Dark Souls Remastered jest zaskakujące. W kotlecie przygotowywanym przez polski QLOC znajduje się lokacja z Bloodborne (Upper Cathedral Ward) oraz nawet miejscówka z Demon’s Souls (Boletaria).

Miłośnicy grzebania w grach zdecydowali się sprawdzić Dark Souls Remastered pod kątem ciekawostek i w plikach oznaczonych „m99” odnaleźli wspomniane lokacje – nie jest to przypadek, ponieważ już we wcześniejszych tytułach z uniwersum „Dusz” zawartość testowa była określana jako „m99”.

Następnie Dropoff postanowił wykorzystać zdobyte pliki i wrzucił je do „oprogramowania 3D”, dzięki któremu mógł je otworzyć w Grand Theft Auto V. Jak podaje sam zainteresowany – deweloperzy zmienili kilka elementów w Upper Cathedral Ward.

Już wcześniej Lance McDonald (moderka zafascynowana grzebaniem w serii Souls) spekulowała o powstaniu Upper Cathedral Ward – jej zdaniem lokacja powstała właśnie za czasów pierwszego Dark Souls.

Źródło: https://kotaku.com/modders-discover-early-concept-for-bloodborne-inside-da-1826357756

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych