Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2018 20:29
Hacknet za darmo. Spróbujcie swoich sił w symulatorze hakowania
1902V

Hacknet za darmo. Spróbujcie swoich sił w symulatorze hakowania

Kolejna gra za darmo? Tym razem nasza społeczność może zainteresować się czymś naprawdę ciekawym. Team Fractal Alligator przygotowało symulator hakowania, który zgarnął w swoim czasie sporo pochwał.

Hacknet trafił na Steam w sierpniu 2015 roku. Produkcja może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami – średnia ocen wynosi 82%. Nie jest to oczywiście normalna gra, ponieważ studio Team Fractal Alligator oferuje symulator dla hakerów-amatorów.

Raiders of the Broken Planet dostępne za darmo. Gra autorów Castlevania: Lords of Shadow

Hacknet to w prostych słowach symulator przepełniony licznymi zagadkami, w których gracz wykonuje polecenia niedawno zmarłego hakera. Media informują o wypadku, jednak naszym zadaniem jest poznanie całej prawdy o tym nieszczęśliwym wydarzeniu.

Gra jest dostępna za darmo na HumbleBundle.com – wystarczy wskoczyć na witrynę, kliknąć „ADD TO CART”, a następnie otrzymacie klucz Steam. Firma rozdaje edycję Deluxe, która zawiera również pełny soundtrack.

Promocja jest dostępna przez najbliższe 46 godzin, więc zachęcam zainteresowanych do zaklepania sobie tytułu. Hacknet Deluxe kosztuje 53,99 zł, więc nie tylko zaoszczędzicie trochę gotówki, a dodatkowo zgarniecie interesujący tytuł.

Zerknijcie jeszcze na zwiastun

Źródło: Twitter.com

Tagi: hacknet promocja za darmo