Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2018 19:38
Raiders of the Broken Planet dostępne za darmo. Gra autorów Castlevania: Lords of Shadow
1338V

Raiders of the Broken Planet dostępne za darmo. Gra autorów Castlevania: Lords of Shadow

MercurySteam w ostatnich latach skupiło się wyłącznie na rozwijaniu Raiders of the Broken Planet. Tytuł nie podbił serc graczy z całego świata, ale zainteresowani mogą pobrać produkcję za darmo przez najbliższe 48 godzin.

MercurySteam zasłynęło tworząc współczesne odsłony Castlevanii. Hiszpanie po stworzeniu trzech części zdecydowali się nie kontynuować współpracy z Konami i zaczęli rozwijać własną markę, a jednocześnie odświeżali Metroid: Samus Returns.

Unreal Gold i Sunrider: Mask of Arcadius za darmo

Raiders of the Broken Planet trafiło na rynek we wrześniu ubiegłego roku. Studio postawiło w tym wypadku na grę akcji, która obok trybu sieciowego, zaoferowała fabularną kampanię, która została podzielona na odcinki.

Tytuł zgarnął oceny na poziomie 54-67%, więc nie powinniście oczekiwać za wiele, ale jeśli nie macie sensownego zajęcia na zbliżający się weekend, to na pewno możecie sprawdzić Raiders of the Broken Planet. Gra jest właśnie dostępna za darmo na Steam – promocja trwa przez najbliższe 48 godzin, więc nie traćcie czasu, wskakujcie na stronę i wrzucajcie pozycję do swojej biblioteki.

Mieliście kiedyś okazję zagrać w Raiders of the Broken Planet? Ja w swoim czasie miałem brać wersję na PlayStation 4, ale wstrzymałem się z zakupem, a pierwsze opinie mnie totalnie zniechęciły do tej opowieści.

Tak prezentują się minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel i5 4460/AMD FX6300
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GTX560/AMD R7 260 (2GB graphics)
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Twitter.com

Tagi: MercurySteam pc Raiders of the Broken Planet steam za darmo