Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2018 20:45
Good Loot ze Star Wars, Marvel Avengers i ATARI
2445V

Good Loot ze Star Wars, Marvel Avengers i ATARI

W ostatnich dniach nie brakuje wielkich produkcji, które skłaniają graczy do opuszczenia jaskiń i tłumnego wyruszenia do kin. Goot Loot postanowił przygotować śmiałków na takie wyzwanie i firma stworzyła zestaw nowych gadżetów dla między innymi fanów Gwiezdnych Wojen.

Good Loot to producent i dystrybutor odzieży i akcesoriów dla fanów popkultury i elektronicznej rozrywki dla graczy. Firma systematycznie przygotowuje ciuchy oraz gadżety i wśród nowości znalazły się produkty z między innymi ostatnich, kinowych superprodukcji.  

Good Loot wprowadza nowe akcesoria z uniwersum Star Wars, Marvel, Assassin’s Creed oraz Warhammer 40,000

W nawiązaniu do kinowych premier Avengers: Wojna bez granic oraz Han Solo: Gwiezdne wojny – historie w sprzedaży pojawiła się m.in. nowa linia t-shirtów, zarówno w krojach męskich i damskich, czapki, kubki, breloki czy skarpetki.

Produkty oferują niedostępne nigdzie indziej wzory dotyczące uniwersów Gwiezdnych Wojen i Marvela, ale również takich marek, jak Atari, PlayStation, Super Mario Bros. czy Batman. Należy na pewno podkreślić, że Goot Loot wykorzystuje wysokiej jakości materiały, a większość produktów została zaprojektowana w Polsce.

„Nowy asortyment to reakcja na głosy fanów, które zawsze gruntownie analizujemy” powiedział Piotr Kołodziejczak, szef marki Good Loot w firmie Cenega. „Więcej wzorów i produktów z uwielbianych światów Star Wars i Marvela to jedna z najczęściej trafiających do nas próśb. Przy tej okazji postanowiliśmy zapewnić także wybór piękniejszej części miłośników dobrego lootu wprowadzając propozycje z tzw. linii Ladies choice.”

Nowości obejmują:

  • 14 nowych wzorów t-shirtów
  • 27 nowych kubków
  • 8 nowych wzorów skarpet
  • I wiele więcej!

Wszystkie produkty znajdziecie w tym miejscu.

Good Loot Maj 2018

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: