Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2017 15:36
Good Loot wprowadza nowe akcesoria z uniwersum Star Wars, Marvel, Assassin’s Creed oraz Warhammer 40,000
2323V

Good Loot wprowadza nowe akcesoria z uniwersum Star Wars, Marvel, Assassin’s Creed oraz Warhammer 40,000

Piękne pancerze dla najtwardszych graczy. Good Loot właśnie zapowiedział wprowadzenie nowych ubrań oraz akcesoriów dla fanów elektronicznej rozgrywki, którzy mają ochotę wskoczyć w szaty z między innymi serii Star Wars, czy też Assassin’s Creed.

Od dzisiaj zainteresowani gracze mogą sięgać po zupełnie nowe produkty z uniwersum Star Wars, Marvel, Assassin’s Creed oraz Warhammer 40,000. Good Loot przygotował nową serię, która powinna zainteresować szczególnie miłośników Gwiezdnych Wojen.

Good Loot wprowadza produkty z uniwersum Marvel oraz Warhammer 40,000

14 grudnia odbędzie się premiera Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, a już dzisiaj możecie zamówić akcesoria nawiązujące do nadciągającej przygody. W ofercie Good Loot znalazły się również przedmioty z  Assassin’s Creed Origins  oraz kolejne przyjemności ze świata Marvela oraz Warhammera. Standardowo większość produktów z nowej kolekcji została przygotowana specjalnie dla marki Good Loot.

Czym tak naprawdę jest Goot Loot?

„Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W naszej ofercie możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Mafia III, Gears of War, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, Marvel, Pokemon czy Warhammer. Wiele produktów zostało zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce i dostępne są wyłącznie w ramach marki Good Loot. Już niedługo nasza oferta zostanie wzbogacona o kolejne akcesoria i legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.”

Produkty znajdziecie wyłącznie w sieciach Media Markt (w wybranych sklepach), Saturn (w wybranych sklepach), Konsole i Gry, Grymel, Merlin.pl a także w muve.pl. Produkty Good Loot są również dostępne w limitowanej ofercie Bożonarodzeniowej we wybranych sklepach Tesco i Carrefour.  Na stronie GoodLoot.pl znaleźć można adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.

Do naszej galerii dorzuciłem pokaz kilku produktów z nowej oferty.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Assassin's Creed good loot Gwiezdne Wojny marvel

Nie przegap