Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2018 21:00
Ancestors Legacy: Edycja Mieszka I od dzisiaj w sprzedaży. Wydawca kusi specjalnym pakietem
658V

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka I od dzisiaj w sprzedaży. Wydawca kusi specjalnym pakietem

Fani strategii czasu rzeczywistego mogą od dzisiaj zapoznać się z Ancestors Legacy. Produkcja gliwickiego Destructive Creations jest aktualnie dostępna wyłącznie na komputerach osobistych i propozycja kusi graczy za pomocą ciekawego wydania oraz premierowego zwiastuna.

Destructive Creations zasłynęło w świecie oferując graczom brutalny Hatred. Tytuł z 2015 roku nie zgarnął oszałamiających wyników z recenzji, ale ze względu na tematykę, o grze w swoim czasie było bardzo głośno.

Ancestors Legacy. Walka wikingów na gameplayu - Polacy pokazują tytuł

Twórcy w kolejnym, wielkim projekcie postawili na zupełnie inny gatunek i Ancestors Legacy to strategia czasu rzeczywistego, w której gracze mogą wcielić się w Wikingów, Anglosasów, German lub Słowian.

Pierwsze opinie na temat tytułu są pozytywne, ponieważ Polacy oferują długą opowieść, intensywne walki, a w dodatku pojedynki są ubarwione taktycznymi opcjami, dzięki którym podczas starć należy wykorzystywać ukształtowanie terenu, czy też morale oraz doświadczenie jednostek.

Gra miała jednocześnie trafić na Xboksa One oraz komputery osobiste, ale Destructive Creations zdecydowało się opóźnić debiut wersji na konsolę Microsoftu i na ostatniej prostej skupić się wyłącznie na dopieszczeniu wersji na PC.

Warto na pewno wspomnieć, że w Polsce Ancestors Legacy ukazało się w specjalnej Edycji Mieszka I – okładkę tego wydania przygotował Mariusz Kozik: lubelski malarz batalistyczny, ilustrator książek i gier oraz grafik cyfrowy, absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka I dostępna jest w cenie edycji standardowej do wyczerpania nakładu premierowego. Wydanie to zawiera:

  • Płytę z grą
  • Okładkę przygotowaną przez lubelskiego malarza batalistycznego, Mariusza Kozika
  • Soundtrack z muzyką z gry autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza
  • 48-stronicowy artbook w twardej oprawie
  • Etui z metalizowanym logo gry
  • Drukowaną instrukcję

Dodatkowo wyłącznie w Media Markt i Saturn jest dostępna specjalna edycja zawierająca, poza soundtrackiem i artbookiem, monetę inspirowaną denarem z czasów Mieszka I.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ancestors Legacy cenega Destructive Creations pc premiera