Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2018 19:58
Ancestors Legacy. Walka wikingów na gameplayu - Polacy pokazują tytuł
910V

Ancestors Legacy. Walka wikingów na gameplayu - Polacy pokazują tytuł

Gliwiczanie postanowili zaprezentować nowy fragment rozgrywki z Ancestors Legacy. Destructive Creations pozwala spojrzeć na dominację, podczas której stratedzy muszą walczyć o przejęcie kilku punktów.

Destructive Creations od wielu miesięcy rozwija strategię, w którą zagrają posiadacze Xboksów One i komputerów osobistych już 22 maja. Autorzy zdecydowali się aktualnie rozwijać grę wyłącznie na dwóch platformach, ale możemy się spodziewać, że w późniejszym terminie dojdzie również wersja na PlayStation 4.

Ancestors Legacy w wypasionej wersji. Polacy kupią edycję limitowaną w standardowej cenie

W Ancestors Legacy otrzymamy historię na około 30-50 godzin rozgrywki, a podczas zmagań weźmiemy udział w wielu wyjątkowych pojedynkach. Autorzy rozważali nawet dodanie opcji cross-platformowych starć, jednak w ostateczności zrezygnowali z tego pomysłu.

Dzisiaj możemy spojrzeć na ciekawy materiał, ponieważ deweloperzy pokazują rozgrywkę ze sztuczną inteligencją na najwyższym poziomie – na taką zabawę mogą się szykować pewnie wyłącznie gracze, którzy spędzili przy tytule dziesiątki godzin.

Warto jednocześnie przypomnieć, że Ancestors Legacy otrzyma polską lokalizację (napisy). Jeśli zdecydujecie się nabyć wersję na PC, to cały pudełkowy nakład premierowy ukaże się w Polsce w limitowanej edycji zawierającej:

  • Grę Ancestors Legacy na PC
  • Płytę CD z muzyką z gry (autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza)
  • Drukowany artbook
  • Drukowaną instrukcję
  • Etui z klapką

Tagi: