Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2018 14:28
Detroit: Become Human na premierowym zwiastunie. Quantic Dream przygotowuje na piątek
722V

Detroit: Become Human na premierowym zwiastunie. Quantic Dream przygotowuje graczy na 3 historie

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery kolejnej przygody wykreowanej przez Quantic Dream, więc z tej okazji możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. Materiał pokazuje kilka ładnych scen.

Naszą opinię o Detroit: Become Human poznacie już wkrótce – tekst na portalu pojawi się jeszcze w tym tygodniu, a już w kolejnym otrzymacie możliwość zapoznania się z nowym numerem PSX Extreme, w którym również znajduje się recenzja. 

Detroit: Become Human w redakcji PPE.pl - taki presspack przygotowało PlayStation Polska

Quantic Dream postanowiło podgrzać atmosferę przed premierą Detroit: Become Human, ale czy warto oglądać poniższy materiał? Jeśli oczekujecie na kurierów, to nie psujcie sobie tej zabawy. Autorzy w głównej mierze korzystają ze znanych scen, ale mimo to jestem przekonany, że przynajmniej część lepiej zobaczyć z padem w łapie.

Zwiastun powinni mimo wszystko zobaczyć gracze, którzy wciąż nie wiedzą, czy warto sięgać po francuską grę – twórcy zapowiadają trzy historie przez pokazanie głównych bohaterów. Na szczęście akurat tym razem obyło się bez mocnych spoilerów.

Zamierzacie wyjechać w ten weekend do Detroit? Produkcja Quantic Dream to bez wątpienia ciekawa przygoda, która już na trailerach prezentuje intrygujący świat przepełniony maszynami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Detroit: Become Human playstation 4 Quantic Dream sony

Nie przegap