Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 15:34
Rainbow Six: Siege Para Bellum na pełnej prezentacji. Ubisoft pokazuje zawartość
868V

Rainbow Six: Siege Para Bellum na pełnej prezentacji. Ubisoft pokazuje zawartość

Twórcy Rainbow Six: Siege zdecydowali się na szeroką prezentację nowej zawartości. Gracze mogą liczyć na nową mapę oraz dwóch operatorów z Operacji Para Bellum. Poznajcie szczegóły Alibi, Maestro oraz Willi.  

Rainbow Six: Siege cieszy się sporą popularnością, więc Ubisoft chętnie stale rozwija produkcję. Grę wypróbowało już ponad 30 mln zarejestrowanych graczy, którzy jednocześnie wygenerowali na serwerach rekordowe zaangażowanie.

Skull & Bones opóźnione. Ubisoft wkrótce wyda 3 duże gry AAA i chwali się wynikami

W drugim sezonie trzeciego roku wsparcia gracze przyjadą do Włoch. Do produkcji trafi już 19 mapa, która zaprowadzi śmiałków do pięknej Willi – miejscówka do niedawna była oazą spokoju miejscowych gangsterów, ale bandytów udało się wysłać na zasłużoną emeryturę.

Gracze wcielą się jeszcze w Alibi, czyli wyszkoloną operatorkę, która dysponuje kapitalnym gadżetem. Jej „umiejętność” może pomóc w zaciętych pojedynkach, ponieważ rywal może otworzyć ogień do hologramu i tym samym zdradzić swoją pozycję.

Zainteresowani wskoczą również w buty Maestro – ten włoski magik dysponuje kamerą Evil Eye, która jest kuloodporna i pozwala dostrzec rywali przez dym. Będzie to bez wątpienia skarb podczas pojedynków, ponieważ sprzęt pozwala nawet zaatakować przeciwników.

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft

Nie przegap