Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 14:37
Call of Duty: Black Ops 4 może otrzymać darmowe mapy do trybu sieciowego
418V

Call of Duty: Black Ops 4 może otrzymać darmowe mapy do trybu sieciowego

Treyarch zaprezentowało Call of Duty: Black Ops 4, które zaoferuje sporo zmian względem standardowych odsłon serii. Jeśli wierzyć ostatnim przeciekom, to nie koniec rewolucji, a kolejna ma nadejść w przypadku dodatkowej zawartości.

W ubiegłym tygodniu miałem okazję zaprezentować na portalu edycję specjalną Call of Duty: Black Ops 4, która nie zawiera przepustki sezonowej. Podobno nie jest to przypadek, ponieważ w tym roku mamy być świadkami sporej zmiany.

Call of Duty: Black Ops 4 z figurką. Wyciekła edycja specjalna

Zdaniem informatora redakcji Gamingintel, twórcy Call of Duty: Black Ops 4 naciskają na Activision, by zmienić zasady dotyczące rozwoju tegorocznej odsłony. Twórcy zdają sobie doskonale sprawę, że wydawca nie zrezygnuje z dodatkowej gotówki i dlatego autorzy chcą przygotować „Zombie DLC Season Pass”, który ma rozwijać wszystkie trzy, wcześniej ujawnione historie. Jak wiadomo nadchodząca produkcja zaoferuje aż trzy wydarzenia dla fanów biegających truposzy – będzie to największy tryb zombie w historii.

Treyarch chciałoby jednocześnie rozwijać Call of Duty: Black Ops 4 za pomocą map do trybie sieciowego, które miałyby trafiać do graczy za darmo. Studio ma podobno w planach przytrzymanie fanów przy tytule za pomocą systematycznego rozwijania gry. Deweloperzy zamierzają w każdym miesiącu wrzucać na serwery jedną lub dwie mapy i posiadacze podstawki mieliby otrzymać całą zawartość bez dodatkowych opłat.

Studio wpadło na ten pomysł z powodu problemów, które dręczą wszystkie odsłony Call of Duty – po wydaniu pakietów z Przepustek Sezonowych wielu graczy ma rezygnować z gry ze względu na podział serwerów.

Dan Bunting – jeden z szefów Treyarch – wspomniał redakcji Polygon, że aktualnie nie może zdradzić szczegółów dotyczących rozwoju Call of Duty: Black Ops 4, ale studio ciężko pracuje, by uszczęśliwić fanów.

Źródło: https://gamingintel.com/2018/05/19/black-ops-4-free-multiplayer-dlc-zombies-season-pass/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch

Nie przegap