Fortnite Mobile wkrótce trafi na Androida. Epic Games ulepsza produkcję i dodaje nowe funkcje

News
1511V
Fortnite Mobile wkrótce trafi na Androida. Epic Games ulepsza produkcję i dodaje nowe funkcje
Wojciech Gruszczyk | 18.05.2018, 18:24

Przenośny Fortnite cieszy się fantastyczną popularnością, więc deweloperzy chętnie rozwijają produkcję i wsłuchują się w opinie fanów. Twórcy opublikowali konkretne szczegóły dotyczące rozwoju gry i nadchodzących zmian.

Fortnite Mobile jest aktualnie dostępny wyłącznie na urządzeniach mobilnych z systemem iOS, jednak autorzy pracują nad kolejnym wydaniem. Epic Games potwierdziło, że wielka premiera na Androidzie odbędzie się latem.

Fortnite Mobile z nowym problemem. Epic Games walczy z oszustami i zarabia majątek

Twórcy jednocześnie wsłuchali się w opinie graczy i przygotowali personalizowany interfejs – teraz każdy gracz może wybrać schemat rozgrywki i dostosować go do swojego urządzenia. W Fortnite Mobile pojawi się również czat głosowy, który pozwoli zawodnikom na dyskusje ze znajomymi ze wszystkich platform. Studio zamierza również wprowadzić wyciszenie własnego mikrofonu – na ekranie pojawi się dodatkowy przycisk.

Epic Games zajmuje się również poprawieniem automatycznego biegu, stworzeniem lepszego sposobu strzelania, a dodatkowo zainteresowani skorzystają z opcji i bez problemu powrócą do „starych” elementów.

Fortnite Mobile waży sporo, ale zespół odpowiedzialny za grę zamierza zająć się kompresją, a jednocześnie klienci skorzystają z możliwości pobierania w tle. Epic Games pracuje nad trybem oszczędzenia energii – opcja pozwoli pogorszyć oprawę, ale zwiększy liczbę klatek na sekundę.

W kolejnym kroku możemy liczyć na poprawienie monitorowania statystyk na urządzeniach mobilnych, a autorzy nieustannie pracują nad lepszą stabilnością.   

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych