Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 13:32
„Kobiety mafii” serialem. Zwiastun i data premiery produkcji Patryka Vegi
1327V

„Kobiety mafii” serialem. Zwiastun i data premiery produkcji Patryka Vegi

Patryk Vega nie przestaje zaskakiwać. Znany reżyser zdecydował się rozwinąć wątki ze swojego ostatniego filmu i „Kobiety mafii” zostaną opowiedziane jako serial. Produkcja trafi oczywiście na Showmax, a dzisiaj poznaliśmy wszystkie konkrety dotyczące produkcji.

„Kobiety mafii” przyciągnęły do kin ponad 2 mln widzów, więc Patryk Vega oraz Showmax postanowili wspólnymi siłami stworzyć serial. Produkcja ma „znacząco rozbudować wątki”, które zostały zapoczątkowane na dużym ekranie.

Kobiety mafii – recenzja filmu. Papryk Vege kontratakuje

Znany reżyser zdecydował się przygotować sześć odcinków i premiera serialu odbędzie się 30 maja – produkcja trafi oczywiście wyłącznie na Showmax, więc subskrybenci platformy mogą szykować się na produkcję.

Patryk Vega zapowiada projekt następującymi słowami:

„Widzowie serialu „Kobiety mafii” dostaną zupełnie inny początek opowieści, jak również poszerzoną część filmową na wszystkich etapach historii. Podobnie jak na potrzeby filmu, tu również wykonaliśmy drobiazgową dokumentację. Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami  mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów. Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m. in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu."

Sam zainteresowany przygotowuje widzów na prawdziwe show:

"Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektu końcowego. W ocenie widzów, którzy oglądali pokazy testowe 6 odcinków „Kobiet mafii”, to mój najlepszy serial w życiu" – mówi o serialu Patryk Vega.

Widzowie mogą liczyć na rozwinięcie relacji syna Cienia (Sebastian Fabijański) i Anki (Katarzyna Warnke) oraz Maćka z nianią, graną przez Agnieszkę Dygant. Dodatkowo Vega zaoferuje  o wiele dłuższą scenę tańca na rurze w wykonaniu Beli, w której to rolę wcieliła się Olga Bołądź. Identycznie jak w przypadku filmu – wątek tej bohaterki jest w pewien sposób główną osią wydarzeń.

Nowe „Kobiety mafii” wprowadzą również kolejnych bohaterów – w serialu wystąpi między innymi międzynarodowy mistrz KSW w latach 2013-2016 - Karol Bedorf oraz zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Tagi: kobiety mafii patryk vega serial showmax