Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2018 17:01
Call of Duty: Black Ops 4 wycieka. Specjaliści na plakacie
1203V

Call of Duty: Black Ops 4 wycieka. Specjaliści na plakacie

O godzinie 19:00 rozpocznie się wielkie show Activision, na którym poznamy nową część Call of Duty. Dziennikarze właśnie dojeżdżają na miejsce, więc w Sieci pojawiają się pierwsze przecieki. Zobaczcie plakat prezentujący żołnierzy.

Sympatycy serii Call of Duty mogą szykować się na masę atrakcji. Dzisiaj poznamy konkretne informacje dotyczące Call of Duty: Black Ops 4 i pewnie zerkniemy na zwiastun prezentujący propozycję Treyarch.

Call of Duty: Black Ops 4. Battle Royale, multiplayer, zombie, gameplay, beta, data premiery

Znane studio kontynuuje wątek zapoczątkowany 9 listopada 2010 roku – wtedy to na rynku zadebiutował pierwszy Black Ops, który zgarnął oceny na poziomie 88%. Kolejne części serii trafiły na rynek w 2012 i 2015 roku.

Show rozpocznie się dopiero o 19:00, ale już teraz możecie spojrzeć na pełen plakat. Materiał pokazuje czwórkę specjalistów, w których pewnie wcielimy się podczas sieciowych pojedynków. Należy na pewno zwrócić uwagę na różne uzbrojenie.

To pewnie dopiero początek bohaterów, których zobaczymy w Call of Duty: Black Ops 4 – w końcu jeśli faktycznie studio zrezygnowało z kampanii, to przynajmniej w trybie sieciowym nie powinniśmy narzekać na brak zawartości.

Call of Duty Black Ops 4 plakat

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch

Nie przegap