Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2018 15:38
Bohemian Rhapsody na zwiastunie. Film o Queen zaprezentowany
1440V

Bohemian Rhapsody na zwiastunie. Film o Queen zaprezentowany

Sympatycy Queen od dawna czekali na ten materiał. 20th Century Fox opublikowało pierwszy zwiastun Bohemian Rhapsody, który powinien zadowolić miłośników brytyjskiego zespołu.

Bohemian Rhapsody to biograficzny dramat napisany przez Anthony’ego McCartena. Scenarzysta skupił się w tym wypadku na 15-latach kariery Queen i oczywiście jego liderze Freddie Mercurym. W rolach głównych występują Rami Malek (Freddie Mercury), Ben Hardy, Gwilym Lee, Joseph Mazzello, Allen Leech oraz Lucy Boynton.

F.E.A.R. z serialem. To czas na czwartą część gry?

Bohemian Rhapsody trafi na duży ekran już 2 listopada, ale warto pamiętać, że pierwsze przymiarki do ekranizacji pojawiły się już w 2011 roku. Wtedy to Sacha Baron Cohen miał wcielić się w lidera grupy, jednak aktor nie chciał zaakceptować pierwotnego scenariusza.

Odnoszę wrażenie, że jest to jeden ze zwiastunów, który może zainteresować szerokie grono widzów – nie musicie znać Queen, by dobrze kojarzyć utwory przygotowane przez ten zespół…. Nawet poniższy trailer jest obładowany świetną muzyką.

Jak Waszym zdaniem prezentuje się Rami Malek w roli Mercury’ego? To oczywiście krótki zwiastun, ale w końcu możemy spojrzeć na aktora znanego z między innymi serialu Mr. Robot.

Źródło: YouTube.com

Tagi: