Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2018 15:24
F.E.A.R. z serialem. To czas na czwartą część gry?
528V

F.E.A.R. z serialem. To czas na czwartą część gry?

Warner Bros. przypomniało sobie o marce F.E.A.R. i na mocy podpisanej umowy powstanie specjalna ekranizacja, za którą będzie odpowiadał Greg Russo. Mężczyzna wziął na swoje barki opracowanie produkcji w świecie Mortal Kombat oraz Resident Evil.

Główne części serii F.E.A.R. debiutowały w latach 2005-2011. Produkcje w swoim czasie zostały docenione przez graczy z całego świata, jednak Warner Bros. (posiada licencję od 2009 roku) nie zdecydował się stworzyć czwartej odsłony.

Street Fighter z oficjalnym serialem

Wiele może zmienić się już wkrótce. Machinima potwierdziła nawiązanie umowy z Gregiem Russo, na mocy której scenarzysta zajmie się stworzeniem serialu w uniwersum F.E.A.R. Mężczyzna nie ukrywa, że jako zapalony gracz z wielką chęcią zajmie się rozwojem tej marki:

„Jako gracz od urodzenia, to absolutny zaszczyt współpracować z Machinimą, wiodącym dostawcą cyfrowej zawartości dla graczy na całym świecie. F.E.A.R. zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że mogę wnieść swoją pasję do tego i przyszłych projektów, a jednocześnie nie mogę się doczekać, by zobaczyć, w którym kierunku zmierza nasze partnerstwo.”

Należy na pewno zaznaczyć, że Warner Bros. jest właścicielem serwisu Machinima, który rozwija cyfrowe seriale. W tej sytuacji F.E.A.R. dołącza do Mortal Kombat: Legacy, Street Fighter: Assassin's First oraz Halo 4: Forward Unto Dawn.

Szczegóły premiery nie są jeszcze znane, ale możemy mieć nadzieję, że powrót marki nie jest przypadkowy. Warner Bros. może zaoferować graczom porządny horror, który zostanie rozszerzony przez serial.

Greg Russo pracuje również nad scenariuszami do nowego Mortal Kombat oraz rebootu Resident Evil.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/news/machinima-inks-development-deal-mortal-kombat-screenwriter-greg-russo-1110972

Tagi: F.E.A.R. greg russo machinima Warner Bros.

Nie przegap