Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 20:23
Zagubieni w kosmosie 2. Netflix będzie kontynuował historię
1719V

Zagubieni w kosmosie 2. Netflix będzie kontynuował historię

Netflix potwierdził prace nad drugim sezonem Zagubionych w kosmosie. Współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych będzie kontynuowana, więc sympatycy pierwszej przygody mogą wyczekiwać na szczegóły.

"Zagubieni w kosmosie to dziesięć odcinków wypełnionych wspaniałą, emocjonującą i sympatyczną przygodą." – tymi słowami Jędrzej podsumował naszą recenzję Zagubionych w kosmosie. Serial zgarnął oceny na poziomie 58%.

Zagubieni w kosmosie – recenzja serialu. Kosmiczna przygoda

Netflix dzisiaj potwierdził prace nad drugim sezonem. Serial będzie tworzony przez Legendary Television, a producentami wykonawczymi są Zack Estrin, Kevin Burns, Jon Jashni, Matt Sazama oraz Burk Sharpless. W opowieści wystąpią: Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey.

Na wielkie konkrety musimy jeszcze zaczekać, jednak wiadomość powinna ucieszyć widzów, którym przypadła do gustu pierwsza historia. Losy serialu nie były oczywiste, ponieważ w Sieci z łatwością znajdziecie opinie niezadowolonych widzów – niektórzy subskrybenci liczyli na zdecydowanie poważniejszy klimat.

Jak widać nawet w takich okolicznościach Netflix zdecydował się rozwijać serię. Jeśli wcześnie nie mieliście okazji zapoznać się z Zagubionymi w kosmosie, to wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Netflix serial Zagubieni w kosmosie