Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 18:32
Rainbow Six: Siege Operation Para Bellum na zwiastunie. Ubisoft pokazuje DLC
987V

Rainbow Six: Siege Operation Para Bellum na zwiastunie. Ubisoft pokazuje DLC

Francuska korporacja przygotowuje graczy na kolejny sezon starć w Rainbow Six: Siege. Najnowsza „Operacja” przedstawi graczom akcję w pięknych Włoszech i dzisiaj możemy spojrzeć pierwszy raz na nową lokację.

W przyszły weekend poznamy wszystkie szczegóły dotyczące drugiego sezonu w trzecim roku wsparcie Rainbow Six: Siege. Nadchodzące rozszerzenie przeniesie graczy do Włoch, a jednocześnie pozwoli zainteresowanym wcielić się we włoskich żołnierzy.

Rainbow Six: Siege z Operation Para Bellum. Zapowiedź nowej zawartości

Dzisiaj otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na Operation Para Bellum. Jak zawsze Ubisoft rozpoczyna przyjemności od pokazania lokacji, która będzie dostępna dla wszystkich graczy w dniu premiery rozszerzenia:

„Willa została specjalnie tak zaprojektowana, by zapewnić graczom zmuszającą do rywalizacji rozgrywkę. Jest sceną, na której można skorzystać z szerokiego wachlarza taktyk na przestronnych klatkach schodowych, w wąskich tunelach i sekretnych przejściach. Niech pełne przepychu wnętrza was nie zmylą – willa to śmiertelnie niebezpieczne miejsce: część pięter może zostać zniszczona i możecie zostać wystawieni na ostrzał wroga.”

Lokacja należy do rodziny Vinciguerra, groźnego rodu mafijnego, znanego z aktywności przemytniczej. Jest to prawdziwy azyl przestępców, w którym natrafimy na między innymi unikatowe dzieła sztuki.

Powyżej możecie również spojrzeć na przeciek prezentujący Alibi oraz Maestro. Operatorka ma dysponować hologramem, który pozwoli jej oszukać przeciwników, a mężczyzna podobno posiada potężny shotgun AA-12.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap