Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 18:28
Rainbow Six: Siege z Operation Para Bellum. Zapowiedź nowej zawartości
1540V

Rainbow Six: Siege z Operation Para Bellum. Zapowiedź nowej zawartości

Ubisoft wciąż rozwija Rainbow Six: Siege. Studio właśnie potwierdziło drugi sezon w trzecim roku wsparcia i wydarzenie zostało zatytułowane Operation Para Bellum. Na dobry początek poznaliśmy wstępne informacje o rozszerzeniu.

Francuzi nie przestają rozwijać Rainbow Six: Siege. Studio właśnie zapowiedziało kolejny sezon zmagań, podczas którego produkcja zostanie rozszerzona o nową zawartość.

Rainbow Six Rookie League to specjalna seria turniejów dla polskich graczy

Drugi sezon trzeciego roku wsparcia Rainbow Six: Siege przyniesie do produkcji dwóch nowych operatorów. Twórcy zdecydowali się tym razem na włoskich specjalistów od zadań specjalnych oraz oczywiście kolejną miejscówkę.

Będzie to już 19 mapa, która zapowiada się wyjątkowo dobrze, ponieważ wiele na to wskazuje, że tym razem zawalczymy o dominację w wielkich zaroślach. Miejscówka może w kapitalny sposób wykorzystać możliwości żołnierzy.

Studio zapowiedziało również wprowadzenie Pick&Ban – system pozwoli przed rozpoczęciem meczu wybierać i odrzucać żołnierzy, w których chcemy się wcielić lub zablokować taką możliwość rywalom. Mechanizm pojawia się we wszystkich esportowych shooterach, w których wykorzystanie odpowiedniego bohatera może przynieść zespołowi ogromną korzyść.

To oczywiście aktualnie wstępne informacje, jednak wszystkie konkrety dotyczące Operation Para Bellum zostaną ujawnione w dniach 19-20 maja – wtedy to odbędą się kolejne finały Rainbow Six Siege Pro League.

Siege Para Bellum

Źródło: Twitter.com

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft