Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 19:34
Rick and Morty otrzyma 70 nowych odcinków!
3212V

Rick and Morty otrzyma 70 nowych odcinków!

Szykujcie się na kolejne wyjątkowe podróże. Rick i Morty wyruszą na kolejne opowieści i w tym wypadku możemy liczyć na mnóstwo atrakcji. Adult Swim zamówiło aż 70 epizodów!

Rick and Morty to amerykański serial animowany dla dorosłych przygotowany przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla Adult Swim. Dotychczas twórcy przygotowali 31 odcinków, więc możemy w tym wypadku mówić o znaczącym rozwinięciu serii.

Rick and Morty: Virtual Rick-ality zmierza na PlayStation VR

Wiele na to wskazuje, że Adult Swim zdecydowało się na aż siedem kolejnych sezonów, które zaoferują widzom po dziesięć odcinków. Nie możemy w tym wypadku liczyć na rychłą premierę, bo autorzy oficjalnie dopiero „wrócili do pracy”, ale miejmy nadzieję, że już wkrótce pojawią się w tym temacie konkretne informacje.  

Zamówienie 70 odcinków to nietypowa sprawa, jednak możemy się spodziewać, że ma to związek z przekroczeniem przez Rick and Morty 100 epizodów – w konsekwencji serial otrzyma możliwość prezentowania historii przez 20 tygodni bez powtórek, a takie opowieści są sprzedawane za wyższą cenę za każdy odcinek.

Jeśli nigdy nie mieliście kontaktu z serią Rick and Morty, to naprawdę zachęcam poświęcić odrobinę czasu. Przygody charyzmatycznych bohaterów są dostępne na między innymi platformie Netflix – subskrybenci mają dostęp do wszystkich 31 odcinków.

Źródło: Twitter.com

Tagi: animacja Rick and Morty serial