Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 17:30
State of Decay 2 na mocnych zwiastunach. Twórcy pokazują przerażające losy ludzi
912V

State of Decay 2 na mocnych zwiastunach. Twórcy pokazują przerażające losy ludzi

Jak przetrwać w świecie przepełnionym biegającymi truposzami? Często widzimy bohaterów miażdżących kolejne bestie, możemy uczestniczyć w polowaniu, bawimy się z „głupolami”, ale State of Decay 2 przedstawi brutalną stronę życia.

22 maja odbędzie się premiera State of Decay 2 na Xboksach One i komputerach osobistych. Tytuł możecie nabyć w pudełku, ale sympatycy cyfrowych wersji powinni sprawdzić opcję Xbox Game Pass, ponieważ gra będzie dostępny od dnia debiutu w usłudze.

Xbox Games Pass. Pełna lista gier

Dzisiaj możemy spojrzeć na dwa materiały, które nie są typowymi zwiastunami. Twórcy nie skupiają się tym razem na czystej rozgrywce, ale właśnie za ich pomocą prezentują najważniejszy element  State of Decay 2.

W tytule Undead Labs musimy dbać o przetrwanie, szukać pożywienia, surowców, a jednocześnie ciągle walczymy z biegającymi i niezwykle agresywnymi przeciwnikami. Tytuł skupia się właśnie na walce o życie i akurat pod tym względem gra nie zawodzi.

Zamierzacie grać w State of Decay 2? Z własnego doświadczenia wiem – zbierajcie ekipę, bo pozycja nabiera dodatkowego smaczku, gdy nie musicie się martwić wyłącznie o swoją dupę, a również dobrego przyjaciela.

Już wkrótce na portalu pojawi się nasza recenzja produkcji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: