Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 15:11
Predator na zwiastunie. Będzie wielki hit?
4740V

Predator na zwiastunie. Będzie wielki hit?

20th Century Fox właśnie opublikowało pierwszy materiał z nowego Predatora. Film w reżyserii Shane’a Blacka powinien zainteresować wielu widzów, bo już pierwszy zwiastun zapowiada powrót potężnego wojownika.

21 września odbędzie się premiera Predatora. Nad wielkim powrotem uznanej marki pracuje Shane Black (m.in. „Iron Man 3”, „Zabójcza broń”, Bohater ostatniej akcji”), który został nie tylko reżyserem, ale miał wraz z Fredem Dekkerem (m.in. „RoboCop 3”, „Łowcy potworów”, „Opowieści z krypty”) okazję pracować nad scenariuszem.

Rambo 5 przedstawi walkę z meksykańskim kartelem. Sylvester Stallone powraca

Historia w tym wypadku przedstawi „silniejszych, inteligentniejszych i bardziej zabójczych niż kiedykolwiek wcześniej” przeciwników, którzy zostali ulepszeni, ponieważ ich kod DNA został poprawiony. Scenarzyści zdecydowali się zrzucić całą inwazję na losy młodego chłopaka, który przez przypadek sprowadzi Predatora na Ziemię.

Zobaczyłem poniższy zwiastun kilkukrotnie i wciąż mam pewne obawy. Uwielbiam tę postać, jej poprzednie filmy, jednak aktualnie materiał nie wyrwał mnie z butów i nie zmusił do zaznaczanie daty premiery w kalendarzu.

Będzie to wielki powrót Predatora – ostatni „Predators” trafił do kin w 2010 roku, jednak w tym wypadku nie mogliśmy mówić o wielkim hicie. Produkcja zgarnęła oceny na poziomie 51%.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film predator trailer zwiastun