Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 20:32
Rambo 5 przedstawi walkę z meksykańskim kartelem. Sylvester Stallone powraca
4735V

Rambo 5 przedstawi walkę z meksykańskim kartelem. Sylvester Stallone powraca

John Rambo nie powiedział ostatniego słowa. W Sieci wylądowały pierwsze informacje dotyczące kolejnej misji, w której Sylvester Stallone wybierze się w podróż do Meksyku. Jeszcze w tym roku ruszą prace nad filmem.

O Rambo 5 słyszymy od ubiegłego roku, jednak tym razem Screen Daily zdecydowała się podzielić konkretami. Ich zdaniem już we wrześniu rozpocznie się produkcja filmu, który trafi do kin w przyszłym roku. Zdjęcia mają odbyć się w Londynie, Bułgarii oraz Wielkiej Brytanii.

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard. Bandai Namco inwestuje w "filmówki"

Dziennikarze dotarli do bardzo ciekawych informacji – ich zdaniem Matt Cirulnick (m.in. „South Beach”, „Absentia”) ma pracować nad scenariuszem, który przedstawi akcję w Meksyku. John Rambo ma czerpać garściami z emerytury pracując na ranczo w Arizonie, ale wnuczka jego dobrego przyjaciela zostaje porwana i właśnie w Ameryce Północnej rozegra się główna część fabuły – to właśnie w Meksyku heros natrafi na kartel zajmujący się handlem oraz wykorzystywaniem seksualnym kobiet.

Sylvester Stallone ma pomóc w przygotowaniu scenariusza, a nawet może trafić na stołek reżysera, ale ta wiadomość wciąż nie została potwierdzona. Millennium Media ma zająć się finansowaniem projektu oraz sprzedażą praw nacałym świecie, a producentami zostali Avi Lerner oraz Kevin King. Wszystkie konkrety powinny zostać potwierdzone w przeciągu najbliższych miesięcy.

Będzie to na pewno ciekawy projekt dla wiernych fanów serii, która została zapoczątkowana w 1982 roku.

Źródło: https://www.screendaily.com/sylvester-stallone-lining-up-rambo-v-exclusive/5128882.article

Tagi: film Rambo sylvester stallone