Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 20:04
Call of Duty: Black Ops 4. Zombie ukazane na pierwszym materiale
1609V

Call of Duty: Black Ops 4. Zombie ukazane na pierwszym materiale

Treyarch podgrzewa atmosferę przed wielką prezentacją Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy opublikowali pierwszą grafikę, która zwiastuje dość nietypowy tryb z biegającymi truposzami. Gracze mogą zostać pozytywnie zaskoczeni.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje na rynku 12 października 2018 roku, jednak w połowie maja będziemy świadkami wielkiej prezentacji. Nasza redakcja wybiera się na wydarzenie, więc możecie liczyć na relację w nadchodzącym numerze PSX Extreme.

Call of Duty: Black Ops 4. Battle Royale, multiplayer, zombie, gameplay, beta, data premiery

Według plotek Call of Duty: Black Ops 4 nie otrzyma fabularnej historii, ponieważ autorzy skupili się na sieciowych zmaganiach oraz trybie z biegającymi truposzami. Ten drugi wariant zabawy został zapowiedziany poniższą grafiką, która przedstawia… Przeciwnika?

Jest to dość zaskakujący teaser, ponieważ myśląc o trybie zombie oczekiwałbym truposza z połową twarzy i jedną nogą… Tutaj natomiast otrzymujemy kogoś, kto tak naprawdę nie przypomina szwendaczy z poprzednich produkcji Call of Duty.

Już wcześnie mieliśmy okazję wspomnieć, że pełna prezentacja trybu zombie odbędzie się na tegorocznym E3. Treyarch przedstawi historię biegających truposzy w serii Call of Duty i pewnie pokaże nowy gameplay z nadchodzącej odsłony.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch zombie