Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2018 16:32
Trzynaście powodów 2 od Netflix na zwiastunie. Poznajcie zarys fabuły
955V

Trzynaście powodów 2 od Netflix na zwiastunie. Poznajcie zarys fabuły

Netflix wypuścił najnowszy materiał zapowiadający historię z drugiego sezonu Trzynaście powodów. Serial będzie kontynuował znane wątki i pozwoli lepiej zrozumieć historię Hannah, ponieważ „kasety były dopiero początkiem”.

18 maja na platformie Netflix zadebiutują wszystkie odcinki serialu Trzynaście powodów. Twórcy zdecydowali się na bezpośrednią kontynuację, ponieważ przygotowane przez Hannah kasety miały dopiero zapoczątkować lawinę.

Wiedźmin od Netflix z pełną listą scenarzystów. Prace nabierają rozpędu

Czego możemy oczekiwać po drugim sezonie Trzynaście powodów? Twórcy serialu odpowiedzą na wiele pytań, które zrodziły się po finale znanej opowieści:

„Czy po tym co się stało, Jessice uda się wrócić do normalnego życia? Czy Bryce odpowie za swoje czyny? Czy Clay będzie w stanie pogodzić się ze stratą Hannah? Co się stało z Alexem? Jak poradzi sobie wykluczony przez grupę Tyler i jakie decyzje podejmie?”

Odnoszę wrażenie, że to dopiero początek wydarzeń, bo nawet najnowszy zwiastun pokazuje dodatkowe wątki, które powinny ubarwić akcję. Oczywiście warto wspomnieć, że serial powinien zainteresować wyłącznie widzów, którzy wcześniej zobaczyli pierwszy sezon – jeśli wciąż nie mieliście okazji, to warto poświęcić na historię 2-3 wieczory.

Twórcą, scenarzystą i producentem serialu jest Brian Yorkey a producentami wykonawczymi są Selena Gomez, Mandy Teefey, Kristel Laiblin, Anonymous Content Steve Golin oraz Joy Gorman.

Więcej informacji na temat Trzynaście powodów znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Netflix serial wiedźmin