Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2018 15:19
Square Enix na E3 2018. Będzie The Avengers Project, Final Fantasy 7 Remake i Kingdom Hearts 3?
1593V

Square Enix na E3 2018. Będzie The Avengers Project, Final Fantasy 7 Remake i Kingdom Hearts 3?

Tegoroczne E3 może okazać się naprawdę wyjątkowe. Square Enix właśnie potwierdziło zorganizowanie własnej konferencji, więc możemy mieć pewność, że Japończycy przyjadą na wydarzenie z grubymi tytułami.

Square Enix nie często organizuje własne konferencje na E3, jednak w przyszłym miesiącu zobaczymy przedstawicieli japońskiej korporacji w Los Angeles. Nie jest to przypadek, ponieważ firma ma do pokazania kilka mocnych tytułów.

E3 2018. Lista konferencji z datami

11 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się konferencja Square Enix na tegorocznym E3. Korporacja nie organizowała wielkich wydarzeń w Los Angeles w 2016 i 2017 roku, ale tym razem Japończycy mają do pokazania grube mięso:

  • Kingdom Hearts III
  • Final Fantasy VII Remake
  • Final Fantasy XV - nowe DLC
  • Shadow of the Tomb Raider
  • The Avengers Project

Jak widać, Japończycy na pewno nie będą się nudzić w Stanach Zjednoczonych… Najważniejszą grą konferencji może okazać się The Avengers Project, w produkcję którego są zaangażowane najważniejsze studia z Zachodu, ale będzie to też na pewno dobry moment na konkretny zwiastun Kingdom Hearts 3 z datą premiery oraz nową zajawkę Final Fantasy 7 Remake… A nie możemy zapomnieć o nowej przygodzie Lary Croft.

Źródło: Twitter.com

Tagi: e3 e3 2018 Final Fantasy VII Remake Kingdom Hearts III Shadow of the Tomb Raider square enix The Avengers Project