Cyberpunk 2077 z godzinną prezentacją na E3 2018! Dziennikarz umówił się na spotkanie z CD Projekt RED

Plotka
8562V
Cyberpunk 2077 z godzinną prezentacją na E3 2018! Dziennikarz umówił się na spotkanie z CD Projekt RED
Wojciech Gruszczyk | 08.05.2018, 20:25

CD Projekt RED na pewno pojawi się na tegorocznym E3 i według najnowszej plotki studio przygotowuje godzinną konferencję. Już wkrótce powinniśmy poznać grube konkrety dotyczące Cyberpunk 2077.

W ubiegłym miesiącu miałem okazję wspomnieć na portalu o oficjalnym harmonogramie opublikowanym przez organizatorów targów w Los Angeles. Według informacji zamieszczonej na stronie, CD Projekt RED będzie w trakcie E3 2018 prezentował nową produkcję.

Cyberpunk 2077 na E3! CD Projekt RED pokaże „RPG na aktualną generację”

Bardzo możliwe, że możemy szykować się na naprawdę grube konkrety dotyczące Cyberpunk 2077, ponieważ redaktor naczelny Everyeye.it pochwalił się na Facebooku umówieniem spotkania na godziną prezentację CD Projekt RED podczas E3.

„Właśnie umówiłem się z CD Projekt RED na E3. Nie wiem, co to jest, ale będzie to wielka sprawa, bo prezentacja trwa godzinę. Czujecie ten dreszczyk emocji?”

Teraz pozostaje jedno pytanie – oficjalne show dla wszystkich graczy na całym świecie, czy jednak wydarzenie za zamkniętymi drzwiami dla zaproszonych mediów? Cokolwiek to będzie powinniśmy się przygotować na konkrety, które pojawią się podczas imprezy lub tuż po wydarzeniu.

60-minutowa prezentacja jednej z najważniejszych produkcji najbliższych lat? Jedno jest pewne… Cyberpunk 2077 nadciąga.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych