Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.04.2010 03:00
Pierwszy film z ang. wersji Persona 3 Portable
484V

Pierwszy film z ang. wersji Persona 3 Portable

Atlus wyda niedługo konwersję znakomitej Persony 3 na przenośną konsolkę Sony. I to w angielskiej wersji językowej! W związku z tym mam dla Was pierwszy filmik, pokazujący pokrótce najważniejsze cechy tego RPG-a.xxxxx

Persona 3 Portable, oprócz zrębu w postaci standardowej edycji Persony 3, będzie zawierać wszystkie dodatki i bonusy, które pojawiły się na PS2 w wersji reżyserskiej gry o podtytule "FES". Jeśli jest więc jakaś gra, która może dać spokojnie ponad 100h zabawy na PSP, to jest będzie nią właśnie Persona 3 Portable. Prawdziwy mastodont o epickiej skali na przenośnej konsolce!

Persona 3 Portable będzie też zawierać zupełnie nowe elementy - m.in. możliwość wybrania na początku zabawy innego głównego bohatera, niż niebieskowłosego hiroła. Można będzie się teraz wcielić również w przedstawicielkę płci pięknej! Jestem ciekawy, jak ta zmiana będzie wpływać na wszystkie możliwości randkowe w grze.

Persona 3 Portable nie ma póki co europejskiego wydawcy, ale myślę, że znalezienie chętnych będzie tutaj tylko formalnością. Szykuje się hit sprzedaży. Premiera w USA 6 lipca 2010.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Intro z japońskiej wersji gry:

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: Atlus Persona 3 Portable