Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2018 19:58
Rainbow Six Rookie League to specjalna seria turniejów dla polskich graczy
696V

Rainbow Six Rookie League to specjalna seria turniejów dla polskich graczy

Ubisoft Polska dba o społeczność Rainbow Six Siege. Wydawca właśnie zapowiedział cykliczną serię turniejów, dzięki którym zawodnicy z naszego kraju zawalczą o nagrody.

Rainbow Six Siege jest aktualnie jedną z czołowych produkcji wciąż rozwijanych przez Ubisoft. Shooter zadebiutował na rynku w 2015 roku, lecz francuska korporacja mówi wprost o wsparciu przez kolejne miesiące, a najnowsza wiadomość jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Rainbow Six Siege z kapitalnym wynikiem. Twórcy ponownie wspominają o 100 operatorach

Ubisoft Polska właśnie ogłosił organizację cyklicznych turniejów zatytułowanych Rainbow Six Rookie League. W rozgrywkach mogą brać udział wszystkie zespoły z naszego kraju, które są gotowe zaprezentować swoje umiejętności na PC i chcą walczyć o nagrody.

Rozgrywki są przygotowane dla wszystkich – niezależnie od zaawansowania – a najlepsze formacje dwa razy w miesiącu zgarną zestawy Kredytów R6 o wartości 2670, 1200 i 600.

„Jak pokazują dane, Polacy są w europejskiej czołówce jeśli chodzi o najzdolniejszych graczy Rainbow Six. Aktualnie zajmujemy 3. miejsce wśród krajów, w których gracze mają najwyższą rangę w grze – Diament. Celem Rookie League jest dalszy rozwój społeczności Rainbow Six Siege, która obecnie na całym świecie liczy ponad 30 milionów graczy. Dla graczy z Polski jest to też całoroczna szansa na przetestowanie swoich umiejętności oraz możliwość rywalizacji z naszymi najlepszymi lokalnymi zespołami”

Powyższymi słowami inicjatywę zapowiedział Kamil Ściana, Brand Manager w polskim oddziale Ubisoft, który zaprasza wszystkie drużyny do pierwszego turnieju z cyklu Rookie League. Rozgrywki rozpoczną się w niedzielę, 29 kwietnia o godzinie 11:00 – zainteresowani mogą wyrazić chęć uczestnika w wydarzeniu pod tym linkiem. Zapisy trwają do 28 kwietnia, a następny turniej odbędzie się 13 maja.

Co ciekawe, Ubisoft Polska ma w planach znacznie więcej:

„W najbliższym czasie gracze mogą spodziewać się stopniowego rozwoju turniejów Rookie League, regularnych streamów i transmisji na Twitchu – w tym z największych wydarzeń z globalnej sceny w języku ojczystym – a także nową ligę, w której stawką będą nagrody pieniężne i nie tylko. Więcej informacji zostanie udostępnionych wkrótce.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft ubisoft polska