Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 00:46
Spider-Man otrzyma własne PlayStation 4 Pro? Zestaw wygląda nieźle
2599V

Spider-Man otrzyma własne PlayStation 4 Pro? Zestaw wygląda nieźle

Najnowsza gra Insomniac Games zapowiada się na kolejne grube mięsko przygotowane z myślą o posiadaczach PlayStation 4. Gra może skłonić niezdecydowanych do japońskiej konsoli i pewnie część graczy może rzucić się na specjalne wydanie upiększone motywem z produkcji.  

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, jednak identyczny wyciek związany z God of War został potwierdzony przez Sony. Tytuł Santa Monica Studio otrzymał swoją wersję PlayStation 4 Pro, więc może i gra Insomniac Games otrzyma własną konsolę?

Spider-Man w 30 fps na PlayStation 4 Pro. Poznajcie konkrety

Taka wiadomość pojawiła się kilka godzin temu na Twitterze. Sprzęt ma trafić do sprzedaży w dniu premiery Spider-Mana, więc już siódmego września. Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, ale szczerze mam nadzieję, że Insomniac Games przygotowuje taki pakiet.

PlayStation 4 Pro ma otrzymać specjalny, czerwony kolor, który zostanie „złamany” przez białego pająka. Standardowo kontroler również przybrał nowe barwy, jednak trudno potwierdzić, czy to faktycznie projekt deweloperów.

Na konkretną wiadomość od Insomniac Games będziemy musieli zaczekać – pierwsze plotki o odpicowanym PlayStation 4 Pro z motywem God of War pojawiły się na dobre kilka miesięcy przed premierą tytułu, a pakiet został ujawniony przed samym debiutem.

Spider-Man PS4 Pro

Źródło: Twitter.com

Tagi: bundle pack Insomniac Games playstation 4 pro plotka Spider-Man