Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2018 22:30
Spider-Man w 30 fps na PlayStation 4 Pro. Poznajcie konkrety
2275V

Spider-Man w 30 fps na PlayStation 4 Pro. Poznajcie konkrety

Insomniac Games zdradza szczegóły dotyczące nadciągającej przygody Petera Parkera. Spider-Man zadziała na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w 30 fps, ale to dopiero początek nowych wieści dotyczących produkcji.

Nie możemy dziś narzekać na brak informacji o Spider-Manie. Gra zadebiutuje już na początku września i Sony ujawniło dzisiaj edycję kolekcjonerską. Sympatycy Pająka muszą szykować gotówkę na nadciągającą opowieść.

Spider-Man z datą premiery! Zobaczcie Edycję Kolekcjonerską

Niezależnie od posiadanego sprzętu, Spider-Man zadziała na PlayStation 4 Pro i PlayStation 4 w 30 klatkach na sekundę. Jest to dość nietypowe zagranie, jednak zapewne w przypadku mocniejszej konsoli, możemy liczyć na liczne usprawnienia w sferze oprawy.

Twórcy przygotowali świat „kilkukrotnie większy” od tego z Sunset Overdrive, a podczas przemierzania mapy bez problemu uwiecznimy najlepsze miejsca za pomocą rozbudowanego Photo Mode.

Miasto będzie spore, więc skorzystamy z systemu szybkiej podróży – w tym wypadku wpadniemy do metra. Autorzy nie zamierzają dodać do produkcji jakichkolwiek mikrotransakcji, jednak planują przygotowywać zawartość po premierze.

Istotnym elementem gry będzie zbieranie nowych strojów dla Spider-Mana (ciuchy już teraz mają zachęcić graczy do wydania gotówki na zamówienia przedpremierowe), a podczas opowieści wcielimy się w Mary Jane.

Deweloperzy nie zajęli się stworzeniem wielu nowych bohaterów, ponieważ skupili się na postaciach ze światów Marvela. Podczas przemierzania ulic otrzymamy możliwość wchodzenia w interakcje z przechodniami – przykładowo przybijemy piątkę, zrobimy sobie selfie. Główny bohater może pływać.

Źródło: Twitter.com

Tagi: insomniac games playstation 4 Sony spider-man