Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.05.2018 17:21
SSX 3. Zobaczcie jakie cuda z klasyką robi Xbox One X
2172V

SSX 3. Zobaczcie jakie cuda z klasyką robi Xbox One X

Usługa kompatybilności wstecznej Xbox One rozwija się w fantastycznym tempie, co rusz dając nam możliwość zagrania w kolejne klasyki zarówno Xbox jak i Xbox 360.

Microsoft nie leci na łatwiznę i sprawia, że na Xbox One X, nawet te prawie 18 letnie gry, wyglądają znacznie lepiej niż w oryginale. Spora zasługa w tym opcji "Xbox One X Enhanced".

Każdy deweloper, który jest w stanie sobie na to pozwolić, może dopieścić graficznie swój staroć, by ten zrobił dziś nieco lepsze wrażenie niż te X lat temu. I trzeba przyznać, że na obecnej generacji, tytuły z początków szóstej generacji sprzętu prezentują się rewelacyjnie.

Poniżej możecie zobaczyć jak na Skorpionie działa SSX 3, czyli jedna z najlepszych gier o sportach zimowych, jakie kiedykolwiek powstały. Dzieło EA Sports Big jest ostre jak brzytwa, ma znacznie ładniejsze efekty wizualne i do tego przeszedł spore zmiany na przykład w ukazywaniu dalekiego tła.

Co ciekawe, na Xbox One S, gra gubi 2-3 klatki w niektórych miejscach, więc zamiast stabilnych 60, mamy czasem po 58-57. To nic nie znaczy, ale warto o tym wspomnieć.

SSX 3: A Retro Masterpiece Is Even Better on Xbox One and Xbox One X

Tagi: Digital Foundry ssx 3 xbox one x