Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2018 19:30
DC Universe to nowa platforma VOD. Swamp Thing ekskluzywnym serialem
1390V

DC Universe to nowa platforma VOD. Swamp Thing ekskluzywnym serialem

DC Entertainment idąc drogą Marvela zamierza przedstawiać swoich bohaterów za pomocą seriali. Korporacja potwierdziła prace nad pierwszymi opowieściami, które trafią wyłącznie na DC Universe, czyli nową platformę podobną do Netflix.

Nadal czekamy na pełną prezentację platformy VOD od Disneya, na której powinniśmy zobaczyć wszystkie produkcje Marvel Cinematic Universe, ale na podobny plan wpadło Warner Bros. Korporacja zaprezentowała DC Universe.

Zwiastun Batman Ninja

DC Universe to platforma VOD, która zadebiutuje jeszcze w tym roku, ale aktualnie Warner Bros. wspomina wyłącznie o amerykańskiej premierze. Nie poznaliśmy dokładnej daty oraz ceny, jednak możemy mieć pewność, że usługa otrzyma ekskluzywne treści.

  • Swamp Thing
  • Harley Quinn
  • Young Justice Outsiders
  • Titans

Najciekawiej aktualnie zapowiada się ten pierwszy tytuł, ponieważ nad Sagą o potworze z bagien będzie pracował James Wan, czyli reżyser „Aquamana”. "Swamp Thing" przedstawi historię Abby Arcane, czyli utalentowanej naukowiec, która postanowiła zbadać epidemię w jej rodzinnej miejscowości. Po powrocie do miasta poznaje tam młodego naukowca, w którym się zakochuje. Alec Holland niestety zginie, jednak jak się później okażę, jego śmierć to dopiero początek.

"Swamp Thing" wskoczy na DC Universe dopiero w przyszłym roku, ale wcześniej na platformę trafi aktorski serial "Titans" oraz animowany "Young Justice: Outsiders”.

Firma pracuje również nad historią Harley Quinn – będzie to animowana produkcja.

Źródło: https://www.dccomics.com/dcuniverse

Tagi: