Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2018 18:02
Batman Ninja z zachodnią datą premiery. Zwiastun upiększony angielskimi głosami
1148V

Batman Ninja z zachodnią datą premiery. Zwiastun upiększony angielskimi głosami

Batman zawędruje do Kraju Kwitnącej Wiśni już w kwietniu. Warner Bros. potwierdziło datę premiery i jednocześnie opublikowało zwiastun upiększony angielskimi głosami. Szykuje się prawdziwy must-have dla fanów Gacka.

Od wielu miesięcy czekamy na konkretne informacje dotyczące growych przygód Batmana. Warner Bros. w tym temacie milczy, jednak wytwórnia przynajmniej nie zawodzi fanów animacji. Japoński oddział firmy zajął się stworzeniem Batman Ninja.

Twórcy Batman: Arkham Knight mogą pracować nad grą w świecie Justice League? Studio podgrzewa atmosferę

Podróż Batmana do feudalnej Japonii nie będzie duchową przyjemnością, ponieważ wraz z bohaterem do tego uroczego miejsca trafią jego przeciwnicy z Dark Knightem na czele. „Mroczny Rycerz” zbierze kilku sojuszników, z którymi będą rządzić podzieloną ziemią. W opowieści nie zabraknie również Jokera, który będzie miał okazję skrzyżować miecze z „Nietoperzem”.

Sytuacja będzie wyjątkowo bolesna dla samego Batmana, ponieważ zasoby jego nowoczesnej broni zostaną szybko wyczerpane, a wtedy heros zostanie zmuszony do polegania na swoich umiejętnościach oraz sojusznikach – do Japonii trafia cała „rodzina Batmanów” oraz Catwoman.

Reżyserem Batman Ninja został Jumpei Mizusaki („JoJo's Bizarre Adventure”), historię napisał Kazuki Nakashima („Gurren Lagann”), a za wygląd bohaterów odpowiedzialny jest Takashi Okazaki („Afro Samurai”).

Jeśli czujecie się zainteresowani, to powinniście pamiętać, że Batman Ninja trafi do cyfrowej dystrybucji 24 kwietnia. Sympatycy pudełek zgarną produkcję 8 maja (Blu-ray, Blu-ray + DVD).

Źródło: YouTube.com

Tagi: batman ninja data premiery trailer zwiastun