Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2018 19:57
Opowieść podręcznej z 3 sezonem. Castle Rock od Hulu na nowym zwiastunie
1223V

Opowieść podręcznej z 3 sezonem. Castle Rock od Hulu na nowym zwiastunie

Dwie dobre wieści dla miłośników produkcji od Hulu. Platforma ujawniła ostateczną datę premiery Castle Rock oraz potwierdziła przygotowanie trzeciego sezonu Opowieść podręcznej. Widzowie mogą szykować się na dwie mocne historie.

Opowieść podręcznej to jeden z najlepszych seriali 2017 roku. Aktualnie trwa drugi sezon, który rozpoczął się 25 kwietnia, jednak finał jest zaplanowany dopiero na 11 lipca 2018 roku.

Westworld otrzyma 3 sezon

Mimo to już dzisiaj możemy mieć pewność, że Hulu opowie nam kolejną historię w tym niezwykle przerażającym świecie. Platforma potwierdziła przygotowanie trzeciego sezonu Opowieść podręcznej, jednak pierwsze szczegóły dotyczące historii otrzymamy dopiero w drugiej połowie roku.

Jednocześnie mogę potwierdzić, że 25 lipca odbędzie się amerykańska premiera Castle Rock – jest to psychologiczny horror przygotowany na podstawie twórczości Stephena Kinga. Czytelnicy pierwszy raz poznali to miasto w opowiadaniu Martwa strefa, jednak od tego czasu Castle Rock było tłem wydarzeń wielu projektów Kinga.

Warto na pewno przypomnieć, że choć twórcą serialu jest Sam Shaw (m.in. Manhattan, Masters of Sex), to jednym z producentów wykonawczych został J.J. Abrams.

Źródło: YouTube.com

Tagi: