Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2018 16:28
Westworld otrzyma 3 sezon
613V

Westworld otrzyma 3 sezon

HBO nie zamierza zabijać kury znoszącej złote odcinki. Westworld będzie kontynuowany, więc fani serialu, czy też filmu z 1973 roku mogą przygotowywać się na kolejne atrakcje.

Westworld to jedna z najlepszych propozycji stacji HBO ostatnich lat. Pierwszy sezon zgarnął kilka nagród, został doceniony przez krytyków, a widzowie pokochali zaprezentowane uniwersum, więc stacja nie zamierza zrezygnować z tej przyjemności.

HBO GO maj 2018. Westworld 2, Mroczna wieża, 451 Fahrenheita, Laboratorium Dextera i więcej

23 kwietnia odbyła się premiera „Journey into Night”, czyli pierwszego odcinka drugiego sezonu Westworld. Stacja zaplanowała dziesięć epizodów, jednak w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera dopiero trzeciej części historii.

Mimo to już teraz HBO potwierdziło, że zamierza kontynuować Westworld. Serial otrzyma trzeci sezon, który aktualnie został zapowiedziany następującą zajawką:

Ekstremalne emocje? Już w pierwszym sezonie nie mogliśmy się nudzić, więc naprawdę dobrze, że HBO nie rezygnuje z tej marki. Trudno aktualnie przewidzieć datę premiery, jednak warto pamiętać, że pierwsza kampania została zapoczątkowana w październiku a zakończona w grudniu 2016 roku.

Źródło: Twitter.com

Tagi: hbo HBO GO westworld